YAVUZ ELEKTRİK SANAYİ - HİZMETLER
 AG-OG Montajı
 Elektrik enerjisinin iletilmesi için sizlere özel çözümler üreterek, gerek A.G. gerekse O.G. Hatların montajını uzman teknik kadromuz ile yapmaktayız.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...  
 Kompanzasyon
Aktif gücün maksimum hale getirilip, güç faktörünün düzeltilmesi ve verimin en büyük halini alması işlemine kompanzasyon denir.
    Reaktif güç kompanzasyonu yaparak elektrik faturalarınızı %20 ye kadar azaltabilirsiniz.
    Müşterilerimizin tesislerine kompanzasyon sistemlerini en iyi şekilde kuruyoruz ve müşterilerimizin reaktif güç tüketimlerini kontrol altına alıp düzenli ve sürekli bir şekilde kontrol ederek cezai işlem uygulanmasını tamamen ortadan kaldırıyoruz.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...  
 Mühendislik Hizmetleri

Verimliliğin ön planda olduğu günümüzde , Deneyimli ve uzman kadrosu ile Elektrik Projelendirme, Proje Keşfinin Çıkarılması ve Uygulanması konularında hizmet veriyoruz.

    Aynı zamanda projelerinizin uygulanabilirliliğini de göz önünde tutarak gerekli tüm revizyonları yapıyoruz ve projenizi uygulanabilir hale getiriyoruz.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...  
 Paratoner Tesisatı
Yıldırım gibi doğa olaylarının önüne hiçbir zaman geçemezsiniz. Peki yıldırım düşmesi sonucu sistemlerinizin zarar görmesine engel olmayacak mısınız?
    Yıldırım düşmesi sonucu meydana gelebilecek zararlara hiçbir zaman seyirci kalamazsınız.
    Yıldırım sonucu oluşabilecek zararların önceden önlenmesi için paratoner kurulumunda tesisiniz için en uygun sistemin seçiminde ve uygulamasında uzman teknik kadromuz ile hizmetinizdeyiz.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...  
 Taşeronluk Hizmetleri
 
*Kalifiye çözüm ortağınıza ihtiyacınız mı var?
 
*Yoksa planladığınız işler zamanında yetişmiyor mu?
 
*Profesyonel çözüm ortağına ihtiyacınız mı var?
 
Uzman teknik kadromuzla her zaman yanınızdayız.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...  
 Tesisat ve Taahhüt
Konut, fabrika, depo, mağaza, sosyal tesis v.b. elektriğin kullanılacağı her yerde projelendirmeden uygulamaya kadar, anahtar teslim çözümler siz değerli müşterilerimiz için alanında uzman teknik kadromuz ile her zaman hizmetinizdeyiz.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...  
 Trafo Montaj ve Bakımı
    Elektrik enerjisinin iletilmesi, dağıtılması gibi alanlarda ve çeşitli aygıtların çalıştırılmasında kullanılan transformatörler bu bakımdan en önemli elektrik makineleri gurubundan sayılmaktadır. Bu nedenle de bakımlarının eksiksiz yapılması önemlidir.
   Bakım esnasında kademe şalterinin bakımı, trafonun boyanması, trafo yağının değişimi, kurutulması ve yağ kaçaklarının giderilmesi (AG-YG conta değişimi,tij değişimi bucholz röle değişimi vb.) gibi konularda uzman teknik kadromuz aracılığıyla müşterilerimize destek vermekteyiz.
Ayrıntılı Bilgi İçin Tıklayınız...  
Adres : Alaaddin Bey Mh. 635. Sk. Ayaz Plaza No:11 Nilüfer / BURSA
Tel : 0 224 253 52 83      Fax : 0 224 253 52 93
E-Posta : info@yavuzelektrik.com